top of page

Tema Çocukları için Yeni Açılımlar

"Artık bundan daha iyisini yapma zamanı çoktan geldi ve biz bunu yapabiliriz!" diyerek ilk adımı attığımızdan bugüne 10 yıl geçti. Çocukların kendilerini rahat ve güvende hissedecekleri, öğrenmeyi sevecekleri, koşarak gidecekleri yepyeni bir okul fikrini geliştirip, iyileştirmek için 10 yıldır hiç durmadan çalışıyoruz. Beykent Mutlu Çocuklar Kampüsü'nde hayat bulan ve mucizevi gelişim yıllarına odaklanmış bu anaokulu ilkokul odaklı eğitim anlayışını yayma aşamasına geldik.

Bu süreçte hem velilerimizin baskısı hem de gelen yoğun işbirliği talepleri nedeniyle, temel eğitimin bir sonraki aşaması olan ortaokul kademesini de içeren yeni kampüs projelerini gelecek planlamamıza aldık. 

Tema Kids Beylikdüzü Anaokulu İlkokulu yeni kampüs havadan görünüm

Anaokulu ve İlkokul Anlayışını Kökten Değiştirecek Yepyeni Kampüs Tasarımları

Her zaman dediğimiz gibi "Çocuklar Kristal Birer Biblo Değiller. Onlar Düşüp Kalkmaya, Oyun Oynamaya, Mücadele Etmeye, Sürekli Gelişmeye Ve Öğrenmeye Programlılar!" İşte bu temel düşünce üzerine tasarlanmış, çocukların yaparak-yaşayarak uygulamalı bir şekilde öğrenmelerini teşvik eden eğitim ortamları. Onların bilgiyi sünger gibi emdikleri, bitmeyen enerjileriyle yerlerinde oturamadıkları, oyun oynamak istedikleri bir dönemde, onlara gelişimleri için gerçekten ihtiyaçları olanı vermek amacıyla sil baştan tasarlanan okullar. Güvenlik, hijyen ve konforun merak ve yaratıcılığa eşlik ettiği doğal öğrenme ortamları. Tema'nın çocuk odaklı özgün eğitim anlayışını destekleyecek, mucizevi gelişim yıllarında çocukların önünü açacak yepyeni bir anlayış.

Tema Kids Beylikdüzü Anaokulu İlkokulu yeni kampüs örnek okul girişi

25 yıldır bu ülkenin çocuklarını ve eğitimi kendilerine dert edinmiş, bu alanda vizyoner bir projeyi hayata geçirip, sürekli olarak geliştirmiş eğitim gönüllüsü bir ekip olarak geleceğe umutla bakıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılında ülkemizin eğitim seferberliği için çok önemli bir çalışmanın 10. yılını geride bırakmanın ve birikimlerimizi çeşitli kanallarda diğer eğitimciler ve ailelerle paylaşıyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Bu tecrübe ve birikimin kazanımlarını çocuklarımız için ülke çapında yaymak amacıyla yeni açılımlar ve işbirlikleri geliştiriyoruz. Tema Eğitim Ailesi olarak bu ülkenin çocukları için daha iyisini aramaya ve hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz...

Tema Kids Beylikdüzü Anaokulu İlkokulu yeni kampüs örnek sınıf
Tema Kids Beylikdüzü Anaokulu İlkokulu yeni kampüs yerleşim planı
bottom of page