top of page

Önemli Notlar ve Yaz Okulu Kuralları

Minik Doğa ​Kaşifleri programının çocuklarımız için sağlıklı, güvenli ve konforlu bir şekilde yürütülebilmesi için uyulması gereken kurallar ve önemli notlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

dogakasiflerilogo (1).JPG Kopyası
Tema Kids Beylikdüzü Anaokulu İlkokulu Minik Doğa Kaşifleri Yaz Okulu ekip çalışması
 1. Özenli bir çalışmanın ürünü olan bu butik yaz okulu programında ortalama her 8-10 öğrenciye 1 eğitmen düşmektedir.

 2. Kayıtlarımız programlara ayrılmış olan kontenjan dolana kadar devam edecektir. Kontenjan dolduğunda ise kayıtlarımız kapanacaktır. Kayıt formunun doldurulması ve ön kayıt ücretinin yatırılması sıralamada esastır.

 3. Yaz okulunda tam gün programında sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Yarım gün programlarında ise sadece sabah ya da ikindi kahvaltısı bulunmaktadır.

 4. 3 haftalık programın ardından Doğa Kaşifleri’ne törenle Cesaret Belgeleri verilecektir.

 5. Yaz okulu programında servis hizmeti bulunmamaktadır.

 6. Çocuğunuzun özel sağlık durumu ile ilgili bilmemiz gereken ayrıntıları başvuru bilgi formunda detaylarıyla belirtiniz. Çocuğunuzun fiziksel aktivite içeren atölye çalışmalarına katılmasında engel teşkil eden bir sağlık sorunu varsa kayıt sırasında bilgilendirmeniz gerekmektedir. Bu önemli konu ebeveyn sorumluluğundadır.

 7. Doğa Kaşifleri’nin programa ve mevsime uygun rahat kıyafetlerle gelmesi beklenmektedir.

 8. Doğa Kaşifleri’ne yaz okulu başlangıcında tişört ve buff hediye edilecektir. Bu sayfanın sağ üst bölümünde yer alan malzemeleri her gün kampa gelirken çantalarında getireceklerdir.

 9. Kardeşlerden birine %5 indirim uygulanmaktadır. Ayrıca, 3 döneme birden kayıt yaptıranlara %10, 4 kişilik gruplara kişi başı %10, 5 kişi ve üzeri gruplara ise kişi başı %15 özel indirim yapılmaktadır. Azami indirim oranı %15’dir. Kayıt iptali ve para iadesi yapılmamaktadır.

 10. Raporlu mücbir sebepler haricinde, devamsızlık hallerinde hiçbir koşulda iade yapılmayacaktır.

 11. Resmi ve dini bayramlar nedeniyle çalışma yapılamayan günler için ücret iadesi veya başka bir döneme devir uygulamamız bulunmamaktadır.

 12. Amacımız çocuklara doğa sporu oyunları aracılığıyla sağlıklı bir kültür kazandırırken keyifli vakit geçirecekleri emniyetli bir ortam yaratmaktır. Rahatsız edici davranışlar içinde bulunan, kendisine veya başkalarına zarar veren çocuklar uyarılara rağmen bu tip olumsuz davranışlara devam etmeleri durumunda, program ile ilişkileri kesilecektir.

 13. Programdan en yüksek verimi alabilmek için her türlü oyuncak, cep telefonu, bilgisayar v.b elektronik eşyaların kullanımına izin verilmeyecektir. Çocukların yanında getirdikleri bu ve benzeri eşyaların kaybolmasından Tema Kids sorumlu değildir.

 14. Tema Kids programların içerik ve süreleri ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tema Kids Beylikdüzü Anaokulu İlkokulu Minik Doğa Kaşifleri Yaz Okulu malzeme listesi
Tema Kids Beylikdüzü Anaokulu İlkokulu Minik Doğa Kaşifleri Yaz Okulu tişört tasarımı
Tema Kids Beylikdüzü Anaokulu İlkokulu Minik Doğa Kaşifleri Yaz Okulu buff yüz maskesi tasarımı
Tema Kids Beylikdüzü Anaokulu İlkokulu Minik Doğa Kaşifleri Yaz Okulu cesaret belgesi
Tema Kids Beylikdüzü Anaokulu İlkokulu Minik Doğa Kaşifleri Yaz Okulu oyun oynayan çocuklar
bottom of page