fbpx

Velilerimizden...

“Çocuklar için müthiş bir deneyim. Unutamayacakları macera tadında bir etkinlik. Hem eğleniyorlar, hem öğreniyorlar. Teknolojiden uzak, doğayla başbaşa kaldıkları, enerjilerini tükettikleri, yeteneklerinin keşfedildiği ve en önemlisi özgüvenlerinin geliştiği bu programda emeği geçen tüm eğitmenlerimize teşekkür ederim.”

Bilgin OKUTAY
Özgür’ün Annesi

“Bir haftadır ishal ve kusma nedeniyle evde yatan oğlum Tema Kids trekking günü zımba gibi oldu! Bazen ilaçlar yeterli olmuyor iyileşmeye! Onun ihtiyacı demek doğada arkadaşları, Tema Kids eğitmenleri ve aktiviteymiş. Çocuğuma kattıklarını gördükçe doğru bir karar verdiğimizi anlıyorum! Teşekkürler her şey için!”

Gamze Öztürk KARABULUT
Tuna’nın Annesi

“Uzun süredir arayıp da karşılaşmadığım, çocuğuma şehir hayatında ne kadar da uğraşsam veremeyeceğim çok değerli bir eğitim. Metehan da bayıldı ve hemen ‘haftaya da gelebilir miyiz?’ diye sorunca dedim ki ‘kesinlikle dogru adresteyiz!’ Tema Kids ekibi şahane, mekan içeride de dışarıda da tam kıvamında. Herşeyi çocukları düşünerek detaylı bir şekilde hesaplamışlar. Herşeyden öte çocukların gözünün içine bakıyorlar. Tüm ekibe herşey için sonsuz teşekkürler. İlk eğitimimizdi, harika gecti. Sonrakilere koşa koşa geleceğiz!”

Fatma Yakasız GÖREN
Metehan’ın Annesi

“Defne heyecanla gidiyor. Çocuklar için eğitici, eğlenceli ve çekincelerini yenme konusunda çok başarılı. Teşekkürler.”

Huriye MALLİ
Defne’nin Annesi

“Bu programın çocuklarımızın özgüven kazanması için çok iyi olduğunu düşünüyoruz. Doğaya uyumlu yaşamanın başarıyı ve disiplini getirdiğine inanıyoruz. Bu program çocuklarımızın şehir hayatındaki birçok eksikliğini gideriyor.”

Uğur META
Bartu’nun Babası

“Doğa Kaşifleri programı çok donanımlı. Şimdiye kadar ülkemizde benzeri olmayan oldukça yaratıcı bir program. Oğlum doğanın daha da çok farkında. Ödevlerini bile daha istekli yapar oldu.”

Fulya ŞENER
Ali Efe’nin Annesi

“Eğitmenlere, tüm Tema Kids ekibine teşekkürler! Çocukların ağaçlara sarılmaları, çimlerde yuvarlanmaları, toprakla, doğa ile bu kadar haşır neşir olmaları… İstanbul’da ender yaşanabilecek bir macerayı yaşattınız. Çok çok teşekkürler.”

Elif Füsun AYGÜN
Çağan Ege’nin Annesi