Tam Gün Eğitim

“Bebeğim büyüyor ve ben evde artık ona yetemiyorum!”

“Anneanne, babaanne veya bakıcısı kadar kendi yaşıtlarıyla da birlikte olmasını istiyorum.”

“Çocuğum çok hareketli, yerinde duramıyor. Fazla enerjisini atmasını istiyorum!”

“Yeni deneyimler kazanması ve sosyalleşmesi için artık okula başlaması gerektiğine inanıyorum.”

​​Doğru Yerdesiniz!

Hepimiz çocuklarımızın hayatta mutlu ve başarılı olmalarını istiyoruz. Özgüveni yüksek, iç disiplini gelişmiş, doğuştan var olan yaratıcılığını geliştirerek hayatının her alanında kullanabilen çocuklar yetiştirmek hepimizin hayali…

TEMA KIDS bu hayali gerçekleştirme yolunda ilk adımlarınızı doğru atmanız için kuruldu. Burası her çocuğun kendi potansiyelini ortaya çıkarmasını, yeni ilgi alanları keşfetmesini, sosyalleşmesini ve en önemlisi uzun yıllar sürecek eğitim hayatına mutlu bir başlangıç yapmasını sağlayacak bir okul öncesi eğitim merkezi.

​Çocukların bu değerli ve hassas dönemlerinde güvenlik, hijyen ve konforları ön planda tutulan bir ortamda, yaratıcılıklarını teşvik edecek, bedensel ve zihinsel gelişimlerini destekleyecek özgün bir eğitim programı uygulanıyor. GEMS-Scamper-Montessori gibi eğitim teknik ve yaklaşımlarıyla zenginleştirilmiş bu Yaparak-Yaşayarak Aktif öğrenme programı bir yandan çocuklarımızın gelişimlerini yüksek düzeyde desteklerken, diğer yandan onların okuldan keyif almalarını sağlayacak araçları sunuyor.

Çocuklarımız burada spor yapıyor, yabancı dille, sanatla, dans ve müzikle, yaratıcı drama ve akıl oyunları ile tanışıyorlar. Bu çalışmalar sırasında yetenek ve ilgi alanları yakından takip ediliyor.

Bizler çocuklarımızın AVM’lerde ve tabletleri başında daha az zaman geçirmesini istiyoruz. Bunun yerine daha fazla hareket etmelerini, arkadaşlarıyla birlikte sosyalleşmelerini ve yaratıcılıklarını/meraklarını uyandıracak aktiviteler yapmalarını, özetle iyi bir temel eğitim almalarını amaçlıyoruz.

Burası TEMA KIDS
Burada çocuklarımız hareket edecek,
diğer çocuklarla sosyalleşecek,
yaparak-yaşayarak öğrenecek,
kendi işini kendi yapacak,
hayal güçlerini geliştirecek ve
yeteneklerini ortaya çıkartacak bir eğitim alacak!

TEMA KIDS: Çocuklarımız hayata bir adım önde başlasın!​

Okulla ilk defa tanışacak miniklerimizin keyifli ve kaliteli zaman geçireceği bu çalışmalarda öncelikle “küçük ve büyük kas gelişimi, dikkat toplama ve kendi yaş grubu ile etkileşimde bulunma” amaçlanmaktadır.

Çocuklar küçük gruplar halinde tekerlemeler ve şarkılarla dil gelişimlerini desteklerken, kavram çalışmalarını keyifle yaparlar.

Yaş gruplarına göre Masal veya Yoga öğretmenleri ile birbirinden ilginç etkinlikler yaparken, sınıf öğretmeni ile hikayeler okuyup oyunlar oynuyorlar.

250 metrekarelik özel spor salonumuzda ahşap materyaller ve sünger malzemelerle spor öğretmenleri ile birlikte çalışmalar yapıyorlar.Montessori atölyesinin özel materyalleri ile farklı deneyimler yaşıyorlar.