fbpx

ÖNEMLİ NOTLAR ve YAZ OKULU KURALLARI

 1. Özenli bir çalışmanın ürünü olan bu butik yaz okulu programında her 8-10 öğrenciye 1 eğitmen düşmektedir.
 2. Kayıtlarımız programlara ayrılmış olan kontenjan dolana kadar devam edecektir. Kontenjan dolduğunda ise kayıtlarımız kapanacaktır. Kayıt formunun doldurulması ve ön kayıt ücretinin yatırılması sıralamada esastır.
 3. Yaz okulunda tam gün programında sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Yarım gün programında ise sadece sabah kahvaltısı bulunmaktadır.

 4. 3 haftalık programın ardından Doğa Kaşifleri’ne törenle Cesaret Belgeleri verilecektir.
 5. Servis imkanımız bulunmaktadır. Yeterli çocuk sayısına ve adreslerine göre servis güzergahları belirlenecektir. Servis hizmeti kamp ücretine dahil değildir.
 6. Çocuğunuzun özel sağlık durumu ile ilgili bilmemiz gereken ayrıntıları başvuru bilgi formunda detaylarıyla belirtiniz. Çocuğunuzun fiziksel aktivite içeren atölye çalışmalarına katılmasında engel teşkil eden bir sağlık sorunu varsa kayıt sırasında bilgilendirmeniz gerekmektedir.
 7. Doğa Kaşifleri’nin programa ve mevsime uygun rahat kıyafetlerle gelmesi beklenmektedir.
 8. Doğa Kaşifleri’ne yaz okulu başlangıcında tişört ve buff hediye edilecektir. Bu sayfanın sağ üst bölümünde yer alan malzemeleri her gün kampa gelirken çantalarında getireceklerdir.
 9. Kardeşlere %10 indirim uygulanmaktadır. Ayrıca, 3-4 kişilik gruplara kişi başı %10, 5 kişi ve üzeri gruplara ise %15 özel indirim yapılmaktadır. Azami indirim oranı %15’dir. Kayıt iptali ve para iadesi yapılmamaktadır.
 10. Raporlu mücbir sebepler haricinde, devamsızlık hallerinde hiçbir koşulda iade yapılmayacaktır.
 11. Resmi ve dini bayramlar nedeniyle çalışma yapılamayan günler için ücret iadesi veya başka bir döneme devir uygulamamız bulunmamaktadır.
 12. Amacımız çocuklara doğa sporu oyunları aracılığıyla sağlıklı bir kültür kazandırırken keyifli vakit geçirecekleri emniyetli bir ortam yaratmaktır. Rahatsız edici davranışlar içinde bulunan, kendisine veya başkalarına zarar veren çocuklar uyarılara rağmen bu tip olumsuz davranışlara devam etmeleri durumunda, program ile ilişkileri kesilecektir.
 13. Programdan en yüksek verimi alabilmek için her türlü oyuncak, cep telefonu, bilgisayar v.b elektronik eşyaların kullanımına izin verilmeyecektir. Çocukların yanında getirdikleri bu tip eşyaların kaybolmasından Tema Kids sorumlu değildir.
 14. Tema Kids programların içerik ve süreleri ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.