OKULDAN SONRA PROGRAMI

 

Çalışan annelerin en büyük yardımcısı! Çocuğunuz okuldan sonra katılacağı spor ve sanat aktiviteleri yanında ödevlerinde de ilerlediğini görünce şaşıracaksınız. Temiz ve güvenli bir ortamda hem sağlıklı beslenecek hem de kaliteli zamanın tadını çıkartacak...Klasik etüd programlarının küçük yaş çocuğunuza birşeyler katmadığını mı farkettiniz? Bütün gün okulda ders yaptıktan sonra bir sınıfa doldurulmuş bir sürü çocuk, sıkıntıdan oflayanlar ya da etrafta koşuşturanlar. Sınavlara hazırlanan abi ve ablalar için bu belki anlaşılabilir ancak küçük yaş için durum çok farklı.

 

Okulda onlar için artık gün bitmiş. Yapılacaklar yapılmış. Artık eve gitme zamanı. Ancak, yoğun iş koşulları nedeniyle çalışmak zorunda olan ve geç saatte gelebilecek anne ve babalar için bu zorunlu bir durum.

 

Artık değil! Geç saate kadar çalışan anne ve babalar için çok iyi bir haberimiz var: Tema Kids After School Programı başlıyor...

 

Çocuklar servislerle okuldan alındıktan sonra Tema Kids'e gelirler. Burada uzman eğitmenler gözetiminde öncelikle yaş gruplarına göre ekiplere ayrılırlar. Sonrasında akşam kahvaltısı için yemek bölümüne geçerler. Ardından kocaman bir salonda eğlenceli hareket eğitimi, drama, ritim, dans yanında origami, hikaye ve İngilizce film saati ile dopdolu bir akşam geçirirler.

 

Ödevlerini eğitmenler eşliğinde ama kendileri yaparlar! Arzu eden çocuklar Mental Aritmetik ve İngilizce gibi kurslara da katılabilirler.

 

Okuldan Sonra programı 20:00'a kadar hizmet vermektedir.

OKULDAN SONRA

programları hakkında detaylı bilgi için:

0212 9102030

Telefon: 0212 910 20 30 | World Point Yaşam Merkezi, Pınartepe Mah. Orhangazi Cad. No: 43/A Beykent - Büyükçekmece / İSTANBUL | info@temakids.com

  • Tema Kids Facebook
  • Instagram - White Circle
  • Tema Kids YouTube

Copyright © 2014-2020 Tema Kids Çocuk Gelişim ve Beceri Kazandırma Merkezi