OKULA İLK ADIM Programı (24-48 ay)

 

“Çocuğumun bütün gününü okulda geçirmesi için daha erken olduğunu düşünüyorum. Yeni deneyimler kazanması ve sosyalleşmesi için kısa programlara katılmasını istiyorum.”

 

Evden okula yumuşak bir geçiş hedefleyen bu programda 2-4 yaş arası çocuklar küçük gruplar halinde Sanat, Spor, Masal ve Yoga gibi atölye çalışmaları ile zengin bir "ilk adım" deneyimi yaşarlar.

Okul öncesi çocuklar için tasarlanan bu özel program "Küçük çocuğumun bütün gününü okulda geçirmesi için daha erken" diyen anneler için hazırlandı. "Artık evden dışarı çıkmalı, kendi yaş grubundakilerle sosyalleşmeli ve yeni deneyimler kazanmalı. Ve bunu kısa sürelerde alışarak yapmalı!"

"Okula İlk Adım" programında çocuklar yeni ortamlarına alışana kadar anneler yanında bulunur. Sonrasında çocuklar öğretmenleri ve arkadaşları ile birlikte yaklaşık 2 saat süren aktivitelerini yaparlar.

Okula İlk Adım ve Gym-o-Play

eğitimleri hakkında detaylı bilgi için:

0212 9102030

OKULA İLK ADIM 2-4 yaş arasındaki çocuklara sosyalleşmeyi ve paylaşmayı öğrenecekleri ev konforunda ve tam donanımlı bir ortamda eşsiz bir eğitim programı sunuyor.

 

Okulla ilk defa tanışacak miniklerimizin keyifli ve kaliteli zaman geçireceği bu çalışmada öncelikle "küçük ve büyük kas gelişimi, dikkat toplama ve kendi yaş grubu ile etkileşimde bulunma" amaçlanmaktadır.

 

Çocuklar küçük gruplar halinde tekerlemeler ve şarkılarla dil gelişimlerini desteklerken, kavram çalışmalarını keyifle yaparlar.

 

Yaş gruplarına göre Masal veya Yoga öğretmenleri ile birbirinden ilginç etkinlikler yaparken, sınıf öğretmeni ile hikayeler okuyup oyunlar oynuyorlar.

 

350 metrekarelik özel spor salonumuzda ahşap materyaller ve sünger malzemelerle spor öğretmenleri ile birlikte çalışmalar yapıyorlar.

Montessori atölyesinin özel materyalleri ile farklı deneyimler yaşıyorlar.

Telefon: 0212 910 20 30 | World Point Yaşam Merkezi, Pınartepe Mah. Orhangazi Cad. No: 43/A Beykent - Büyükçekmece / İSTANBUL | info@temakids.com

  • Tema Kids Facebook
  • Instagram - White Circle
  • Tema Kids YouTube

Copyright © 2014-2020 Tema Kids Çocuk Gelişim ve Beceri Kazandırma Merkezi