HAKKIMIZDA

 

Özgüveni yüksek, iç disiplini gelişmiş, doğuştan var olan yaratıcılığını geliştirerek hayatının her alanında kullanabilen çocuklar yetiştirmek hepimizin hayali...TEMA KIDS bu hayali gerçekleştirme yolunda adım atmanız için kuruldu. Burası her çocuğun kendi potansiyelini ortaya çıkarmasını, yeni ilgi alanları keşfetmesini sağlayan bir gelişim ve beceri kazandırma merkezi.

 

Beylikdüzü'nde 45 dönümlük güvenli bir kampüs içerisinde yer alan Tema Kids, tek katlı binalar ve yemyeşil bahçelerden oluşan bir kompleks. Çocuklara yönelik spor, sanat ve bilimsel aktiviteleri, doğum günü ve benzeri organizasyonları, after school programları ile İstanbul'un en önemli çocuk gelişim merkezlerinden biri.

 

Şu an için Beylikdüzü'ndeki merkezinde İstanbul'un batı yakasına hizmet veren Tema Kids, açık ve kapalı alanlarıyla çocuklu ailelerin 4 mevsim rahatça kaliteli zaman geçirebilecekleri özel bir mekan.

 

TEMA KIDS’te Neler Yapıyoruz?

 

TEMA KIDS eğitim, oyun ve eğlenceyi bir arada bulabileceğiniz, çocuğunuz büyüdükçe beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza göre farklı etkinliklerinden yararlanabileceğiniz çok özel bir dünya.

 

Çocuğunuzun en değerli ve doğal öğrenme yöntemi olan “oyunu” tüm etkinliklerimizin merkezine koyuyor; bedensel gelişimlerinin yanı sıra bilişsel ve duygusal zekâlarının gelişimine de destek oluyor, psikomotor becerilerini geliştiriyoruz.

 

0-12 yaş arasındaki tüm çocuklara okul öncesi temel hareket eğitiminden, resim, heykel, yaratıcı drama, bale, modern dans, satranç, akıl oyunları, hatta outdoor eğitimlerine uzanan geniş bir yelpazede atölye eğitimleri veriyoruz.

Hamilelik döneminizden başlayabileceğiniz özel yoga eğitimlerinize, çocuğunuzla çok özel anları paylaşabileceğiniz anne-çocuk atölyeleri ile devam ediyoruz.

 

Çocuğunuz için en unutulmaz, en eğlenceli doğum günü partilerini düzenliyoruz.

 

Ve geleceğin sporcularını, sanatçılarını, düşünen, üreten, yaratıcı bireylerini yetiştiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Gym-o-Play ve
Okula İlk Adım

eğitimleri hakkında detaylı bilgi için:

0212 9102030

Telefon: 0212 910 20 30 | World Point Yaşam Merkezi, Pınartepe Mah. Orhangazi Cad. No: 43/A Beykent - Büyükçekmece / İSTANBUL | info@temakids.com

  • Tema Kids Facebook
  • Instagram - White Circle
  • Tema Kids YouTube

Copyright © 2014-2020 Tema Kids Çocuk Gelişim ve Beceri Kazandırma Merkezi