24-48 ay Tam/Yarım Gün Eğitim

“Bebeğim büyüyor ve ben evde artık ona yetemiyorum!"

 

"Anneanne, babaanne veya bakıcısı kadar kendi yaşıtlarıyla da birlikte olmasını istiyorum."

 

"Çocuğum çok hareketli, yerinde duramıyor. Fazla enerjisini atmasını istiyorum!"

 

"Yeni deneyimler kazanması ve sosyalleşmesi için artık okula başlaması gerektiğine inanıyorum.”

Doğru Yerdesiniz!

 

Hepimiz çocuklarımızın hayatta mutlu ve başarılı olmalarını istiyoruz. Özgüveni yüksek, iç disiplini gelişmiş, doğuştan var olan yaratıcılığını geliştirerek hayatının her alanında kullanabilen çocuklar yetiştirmek hepimizin hayali...


TEMA KIDS bu hayali gerçekleştirme yolunda ilk adımlarınızı doğru atmanız için kuruldu. Burası her çocuğun kendi potansiyelini ortaya çıkarmasını, yeni ilgi alanları keşfetmesini, sosyalleşmesini ve en önemlisi uzun yıllar sürecek eğitim hayatına mutlu bir başlangıç yapmasını sağlayacak bir okul öncesi eğitim merkezi.

 

Çocukların bu değerli ve hassas dönemlerinde güvenlik, hijyen ve konforları ön planda tutulan bir ortamda, yaratıcılıklarını teşvik edecek, bedensel ve zihinsel gelişimlerini destekleyecek özgün bir eğitim programı uygulanıyor. GEMS-Scamper-Montessori gibi eğitim teknik ve yaklaşımlarıyla zenginleştirilmiş bu Yaparak-Yaşayarak Aktif öğrenme programı bir yandan çocuklarımızın gelişimlerini yüksek düzeyde desteklerken, diğer yandan onların okuldan keyif almalarını sağlayacak araçları sunuyor.


Çocuklarımız burada spor yapıyor, yabancı dille, sanatla, dans ve müzikle, yaratıcı drama ve akıl oyunları ile tanışıyorlar. Bu çalışmalar sırasında yetenek ve ilgi alanları yakından takip ediliyor.


Bizler çocuklarımızın AVM'lerde ve tabletleri başında daha az zaman geçirmesini istiyoruz. Bunun yerine daha fazla hareket etmelerini, arkadaşlarıyla birlikte sosyalleşmelerini ve yaratıcılıklarını/meraklarını uyandıracak aktiviteler yapmalarını, özetle iyi bir temel eğitim almalarını amaçlıyoruz.
 

İlk okul çocuğa heyecan vermeli!

İlk yıllar önemli

İlk adım önemli

Burası Tema Kids ve 4 satır (Arka kapak)

Çocuklarımız hayata bir adım önde başlasın!

Okula İlk Adım ve Gym-o-Play

eğitimleri hakkında detaylı bilgi için:

0212 9102030

 

Evden okula yumuşak bir geçiş hedefleyen bu programda 2-4 yaş arası çocuklar küçük gruplar halinde Sanat, Spor, Masal ve Yoga gibi atölye çalışmaları ile zengin bir "ilk adım" deneyimi yaşarlar.

Okul öncesi çocuklar için tasarlanan bu özel program "Küçük çocuğumun bütün gününü okulda geçirmesi için daha erken" diyen anneler için hazırlandı. "Artık evden dışarı çıkmalı, kendi yaş grubundakilerle sosyalleşmeli ve yeni deneyimler kazanmalı. Ve bunu kısa sürelerde alışarak yapmalı!"

"Okula İlk Adım" programında çocuklar yeni ortamlarına alışana kadar anneler yanında bulunur. Sonrasında çocuklar öğretmenleri ve arkadaşları ile birlikte yaklaşık 2 saat süren aktivitelerini yaparlar.

OKULA İLK ADIM 2-4 yaş arasındaki çocuklara sosyalleşmeyi ve paylaşmayı öğrenecekleri ev konforunda ve tam donanımlı bir ortamda eşsiz bir eğitim programı sunuyor.

 

Okulla ilk defa tanışacak miniklerimizin keyifli ve kaliteli zaman geçireceği bu çalışmada öncelikle "küçük ve büyük kas gelişimi, dikkat toplama ve kendi yaş grubu ile etkileşimde bulunma" amaçlanmaktadır.

 

Çocuklar küçük gruplar halinde tekerlemeler ve şarkılarla dil gelişimlerini desteklerken, kavram çalışmalarını keyifle yaparlar.

 

Yaş gruplarına göre Masal veya Yoga öğretmenleri ile birbirinden ilginç etkinlikler yaparken, sınıf öğretmeni ile hikayeler okuyup oyunlar oynuyorlar.

 

350 metrekarelik özel spor salonumuzda ahşap materyaller ve sünger malzemelerle spor öğretmenleri ile birlikte çalışmalar yapıyorlar.

Montessori atölyesinin özel materyalleri ile farklı deneyimler yaşıyorlar.

Telefon: 0212 910 20 30 | World Point Yaşam Merkezi, Pınartepe Mah. Orhangazi Cad. No: 43/A Beykent - Büyükçekmece / İSTANBUL | info@temakids.com

  • Tema Kids Facebook
  • Instagram - White Circle
  • Tema Kids YouTube

Copyright © 2014-2020 Tema Kids Çocuk Gelişim ve Beceri Kazandırma Merkezi